İç Mimarlık

Bizim tutkumuz insanların daha iyi mekanlarda yaşamalarını sağlamak.
Bizim tutkumuz insanların daha iyi mekanlarda yaşamalarını sağlamak. İç mimarlık, zamanın ihtiyaçları doğrultusunda ayrı bir meslek disiplini haline geldi.Mimar, yapının ve dış cephelerin iç mekanlarıyla işbirliği yapmakla yükümlüdür.İnşaatlar insanlar gibidir. Yüz kalbin aynasıdır derler. İçinizdeki ne ise mimarinin görünüşü de o olmalıdır.
 
Müşterilerin isteklerini ve ekonomik fırsatları dikkate alarak sanat ilkelerine uygun olarak düzenliyoruz.
Çalışmanın sonuna kadar, mimarlık ekibinde yer alır ve alanların mekan, mekan ve ekipmanlarını araştırır, tanımlar ve tasarlıyoruz.
Müşterilerin ihtiyaç ve isteklerini tespit ediyoruz.
Oturma odasında yapılması gereken değişiklikleri yapar ve yerleştirilecek öğeleri alıyoruz.
Tasarımın taslağını çiziyoruz.
Kullanılacak malzemenin kalitesine ve satın alınacak malın kalitesine göre maliyet ve emek maliyetini hesaplıyoruz.
Müşteriye, dekorasyon malzemeleri ve mobilyaları satın alınmasında yardımcı oluyoruz.
Mobilya, halı ve perde yerleştirilmesine olanak tanıyoruz.
Yapıların yeniden düzenlenmesi ve yönetilmesi konularında araştırmalar ve tasarımlar yaparak projeleri yeniden düzenliyoruz.
Kültürel miras üzerine restorasyon ve tasarım çalışmaları ile antik anıtların korunması ve restorasyonu konularını ele alıyoruz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

İnşaatAra 28, 2018

Her geçen gün hızla büyüyen Demirbilek Group dünya standartlarındaki hizmet kalitesiyle yolunda hızla büyümeye devam ediyor.
Devamı

MühendislikOca 9, 2019

Günümüze değin Türkiye’ nin birçok kentinde her türlü projeyi eksiksiz olarak tamamlayan bu konuda kalitesini ispat eden Demirbilek Group, faaliyet alanına giren tüm taahhütlerinin proje işlerini de kendi yetkin proje departmanı tarafından yürütür.
Devamı

Alt Yapı FaaliyetleriAra 10, 2018

Otoyol, Çift Yol Yapım İnşaatları
Devamı

Üst Yapı FaaliyetleriAra 16, 2018

Demirbilek Group üst yapı faaliyetleri kapsamında yaptığı inşaat işlerini titiz bir çalışmayla sürdürmektedir.
Devamı

Proje ÇizimiAra 22, 2018

Demirbilek Group proje, her ne kadar inşaat izni ve yapı ruhsatı için gerekli olan zorunluluklardan biri olarak görülse de, aslında yaptıracağınız evin tam olarak istediğiniz gibi olmasını sağlayan ve evinizin daha inşaata geçilmeden tam olarak tasarlanmış olması anlamına gelir.
Devamı

Mimari DanışmanlıkOca 15, 2019

Mimari ve yapısal tasarım, teknik danışmanlık konularında deneyim sahibiyiz ve çeşitli stratejik projeleri başarıyla koordine ediyor ve müşterilerimize alternatifli yenilikçi çözümler sunuyoruz.
Devamı

BİZE ULAŞIN

Gönder