Mühendislik

Günümüze değin Türkiye’ nin birçok kentinde her türlü projeyi eksiksiz olarak tamamlayan bu konuda kalitesini ispat eden Demirbilek Group, faaliyet alanına giren tüm taahhütlerinin proje işlerini de kendi yetkin proje departmanı tarafından yürütür.
Proje danışmanlığı ve özel tasarım hizmetlerini teknik kadrosuyla gerçekleştiren Demirbilek Group, uygulama işlerinin tamamını deneyimli şantiye ekipleriyle hayata geçirir. Demirbilek Group, şantiyelerde tüm uygulama ekiplerini aynı anda ve eksiksiz bir biçimde destekleyebilecek mekanik ve elektrikli araç gereç donanıma sahiptir. Şantiyelerin hepsi merkeze bağlı deneyimli şantiye şefleri ve koordinatörleri tarafından yönetilir. Faaliyet gösterdigimiz tüm inşaat piyasalarında kalite lideri olarak anılmak ve üstün proje yönetimi hizmetleri sunmak... Saygılı olmak, kalite ve sağlamlığı temin etmek müşteri memnuniyetini artırmak, mükemmelliği yakalamak, sağlık ve emniyeti her zaman ön planda tutmak. Üstün tasarım,proje yönetimi ve inşaat hizmetlerimizi insan kaynaklarımızla şirket değerlerimiz çerçevesinde sunmaktır.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

İnşaatAra 28, 2018

Her geçen gün hızla büyüyen Demirbilek Group dünya standartlarındaki hizmet kalitesiyle yolunda hızla büyümeye devam ediyor.
Devamı

Alt Yapı FaaliyetleriAra 10, 2018

Otoyol, Çift Yol Yapım İnşaatları
Devamı

Üst Yapı FaaliyetleriAra 16, 2018

Demirbilek Group üst yapı faaliyetleri kapsamında yaptığı inşaat işlerini titiz bir çalışmayla sürdürmektedir.
Devamı

Proje ÇizimiAra 22, 2018

Demirbilek Group proje, her ne kadar inşaat izni ve yapı ruhsatı için gerekli olan zorunluluklardan biri olarak görülse de, aslında yaptıracağınız evin tam olarak istediğiniz gibi olmasını sağlayan ve evinizin daha inşaata geçilmeden tam olarak tasarlanmış olması anlamına gelir.
Devamı

İç MimarlıkOca 3, 2019

Bizim tutkumuz insanların daha iyi mekanlarda yaşamalarını sağlamak.
Devamı

Mimari DanışmanlıkOca 15, 2019

Mimari ve yapısal tasarım, teknik danışmanlık konularında deneyim sahibiyiz ve çeşitli stratejik projeleri başarıyla koordine ediyor ve müşterilerimize alternatifli yenilikçi çözümler sunuyoruz.
Devamı

BİZE ULAŞIN

Gönder